“QENKE TE SHPIA E GRUAS”/ Fansat kapin menjëherë detajin në postimin e Luizit – AlpeGossip
“QENKE TE SHPIA E GRUAS”/ Fansat kapin menjëherë detajin në postimin e Luizit

“QENKE TE SHPIA E GRUAS”/ Fansat kapin menjëherë detajin në postimin e Luizit

Luiz Ejlli postoi dje në “Instagram”-in e tij një video ku falenderoi fansat për mbështetjen e madhe që i kanë dhënë gjatë rrugëtimit në “Big Brother VIP”.

Këngëtari i njohur premtoi se do ua shpërblejë me gjithë ato gjëra që do bëjë me ëndrrën e tij që është muzika.

“Qenke te shtëpia e gruas”/ Fansat kapin menjëherë

Mirëpo fansat kanë kapur dhe një detaj te video e Luizit. Prapa tij shihen disa piktura, që ndodhen në shtëpinë e Kiara Titos.

Kaq është dashur që komentuesit të shprehen të lumtur që çifti është bashkë.

“Qenke te shtëpia e gruas”/ Fansat kapin menjëherë