A ËSHTË E VIRGJËR? Trejsi i kthehet Encës në emision: Ajo është 3 herë...(FOTO) - AlpeGossip
A ËSHTË E VIRGJËR? Trejsi i kthehet Encës në emision: Ajo është 3 herë…(FOTO)

A ËSHTË E VIRGJËR? Trejsi i kthehet Encës në emision: Ajo është 3 herë…(FOTO)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Why not” me Roza Latin ka qenë e ftuar Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini e cila ka rrëfyer më shumë të pathëna për jetën e saj private dhe për projektet e reja.

Trejsi vendosi që së bashku me Rozën t’i përgjigjej pyetjeve negative që ndjekësit e saj i kishin lënë në ‘Instagram’. Njëri prej tyre e ka pyetur modelen se nëse dhe ajo është e vi.rgj.ër si Enca.

Por përgjigja e Trejsit ka qenë e papritur pasi ajo thumboi publikisht këngëtaren e njohur shqiptare.

“Sa është një Enca janë tre Trejsa ..qysh mund të mos jetë e vi.rgj.ër Enca. Kush e mban krik Encën.” , ka thënë Trejsi.