PAS KONCERTIT/ Patris Berisha shpreh mbështetjen për Tunën me këtë dedikim të thjeshtë (FOTO) – AlpeGossip
PAS KONCERTIT/ Patris Berisha shpreh mbështetjen për Tunën me këtë dedikim të thjeshtë (FOTO)

PAS KONCERTIT/ Patris Berisha shpreh mbështetjen për Tunën me këtë dedikim të thjeshtë (FOTO)

Patris Berisha dhe Tuna Sejdiu e kanë vërtetuar shpesh herë që kanë një marrëdhënie perfekte me njëri-tjetrin, qoftë kjo nëpërmjet intervistave apo dedikimeve në rrjete sociale. Patrisi ka publikuar një foto në ‘Instagram’ ku Tuna dukej pranë bashkëpunëtorëve të saj, në koncertin e albumit ‘Fortuna’, i cili u prezantua në 8 mars. “Bravo @tunasejdi që gjithmonë ia del”, ka shkruar Patrisi duke treguar kështu mbështetjen e tij ndaj projekteve të këngëtares. Më pas ai ka vazhduar me falenderimin ndaj pjesës së tjetër të stafit. Ky ishte albumi i parë i Tunës, megjithatë të gjitha këngët u pritën shumë mirë nga publiku./revistawho.com