Kim Kardashian pozon nudo mbi një tavolinë, i lë të gjithë gojëhapur – AlpeGossip
Kim Kardashian pozon nudo mbi një tavolinë, i lë të gjithë gojëhapur

Kim Kardashian pozon nudo mbi një tavolinë, i lë të gjithë gojëhapur

Ndonëse i ka bërë milionat nga biznesi, Kim Kardashian po vazhdon të promovojë produktet e saj të reja kozmetike, ashtu siç ajo di të bëjë gjithnjë.

Bukuroshja amerikane me prejardhje armene në bashkëpunim me “make-up” artistin, Mario Dedivanovic, kanë sjell një numër të produkteve që kanë të bëjnë me fytyrën dhe trupin e njeriut, një prej tyre “KKW x MARIO”.

Ditëve e fundit nuk ka zgjedhur mënyrë që të jetë në qendër të vëmendjes bashkëshortja e reperit amerikan, Kanye West.

Ajo tani ka bërë një fotografi për kortezhi teksa shihet lakuriq e shtrirë në një tavolinë ndërsa gjoksin e mbulon me dorën e majtë.

Këto imazhe të reja i ka publikuar në llogarinë personale në Instagram gjersa janë në kuadër të një fushate reklamuese për produktet.

Ndryshe, 37-vjeçarja ka paralajmëruar edhe imazhe të tjera që do të sjell gjatë ditëve në vijim.