Ç’PO KURDISINI VALLË/ Reperët shqiptar “KAPEN MAT” duke bërë… (FOTO) – AlpeGossip
Ç’PO KURDISINI VALLË/ Reperët shqiptar “KAPEN MAT” duke bërë… (FOTO)

Ç’PO KURDISINI VALLË/ Reperët shqiptar “KAPEN MAT” duke bërë… (FOTO)

Aktualisht, dy reperët shqiptar Ledri Vula dhe Buta janë jashtë shtetit.

Nga atje ata po publikojnë shumë foto nga aktivitetet e tyre ku ndër to shohim edhe kohën për pazar.

Në foto e fundit të publikuara në llogarinë e Ledrit në llogarinë e tij në “Instagram”, e shohim atë së bashku me Buten me qese të mëdha pazari.

Siç duket me rroba të dy reperët janë bërë gati për angazhimet dhe sezonin veror