“PARTNERE”/ Tuna hap arkivat dhe ndan këtë moment krah Sonit 7 vite më parë – AlpeGossip
“PARTNERE”/ Tuna hap arkivat dhe ndan këtë moment krah Sonit 7 vite më parë

“PARTNERE”/ Tuna hap arkivat dhe ndan këtë moment krah Sonit 7 vite më parë

Këngëtarja e njohur, Tuna është kthyer pas në kohë me një kujtim teksa ka performuar në skenë së bashku me Soni Malaj.

“Partnere në krim”, ka shkruar Sejdiu krah postimit të 7 viteve më parë, kur dy vajzat kanë kënduar krah njëra-tjetrës duke kombinuar edhe veshjet në skenë.

Me siguri dy artisteve i mungojnë shumë këto momente, të cilat i kanë rikujtuar në këtë formë.

Kujtojmë se Soni dhe Tuna kanë ndarë të njëjtën eksperiencë televizive për disa muaj rresht teksa kanë qenë anëtare të jurisë së spektaklit ‘X Factor’ në ekranin e ‘Tv Klan’. Që prej aty vajzat e kanë përforcuar miqësinë e tyre dhe i kanë uruar njëra-tjetrës publikisht fjalët më të mira./revistawho.com