Prindër për herë të parë, ja emri i veçantë i vajzës së Xhensilës dhe Besit – AlpeGossip
Prindër për herë të parë, ja emri i veçantë i vajzës së Xhensilës dhe Besit

Prindër për herë të parë, ja emri i veçantë i vajzës së Xhensilës dhe Besit

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është bërë për herë të parë nënë e një vajze. Pak më parë u mësua se ajo e solli në jetë vogëlushen në një spital privat dhe nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Burime për ‘Iconstyle’ kanë zbuluar emrin e veçantë që Xhensila dhe Besi kanë vendosur për vogëlushen e tyre. Çifti e ka pagëzuar vajzën me emrin Ajka.

Në gjuhën shqipe, ky emër ka kuptimin e pjesës më të mirë të diçkaje.