MË NË FUND PLAZH/ Ja çfarë rroba banje duhet të kini këtë verë që të gjithë njerëzit të kthejnë sytë nga ju (FOTO) - AlpeGossip
MË NË FUND PLAZH/ Ja çfarë rroba banje duhet të kini këtë verë që të gjithë njerëzit të kthejnë sytë nga ju (FOTO)

MË NË FUND PLAZH/ Ja çfarë rroba banje duhet të kini këtë verë që të gjithë njerëzit të kthejnë sytë nga ju (FOTO)

Tani që klima ka filluar të bëhet miqësore dhe dielli shkëlqen më shndërritshëm në qiell, ka ardhur momenti që të nisni të bëni zgjedhjen e duhur. Vera tashmë ka ardhur, gjithashtu është dhe momenti për të shkuar në plazh dhe nuk ka gjë më emocionuese se kjo.

Çfarë rroba banje të ble që të dukem komode, bukur, seksi, por edhe në koherencë me trendet e modës? Çfarë do të mbizotërojë këtë verë? Cilat ngjyra?

Padyshim që printet e kafshëve do të sundojnë edhe tek bikinit këtë verë, por edhe ato rroba banje të stilit retro si për shembull me kuadrata do t’i shohim shumë edhe këtë vit. Gjithashtu revistat e modës tregojnë që do të sundojnë edhe printet e luleve dhe frutave.

Nëse jeni duke kërkuar nëpër revista, nëpër faqe online apo dhe në Instagram për bikinit perfekte për këtë verë, mos u lodhni më, ne kemi menduar për ju.

Montce-Swim-Tori-Bandeau-Bikini-Top.jpg

Kisuii-Adrianna-Top-Bottoms.jpg

Reformation-Topanga-One-Piece.jpg

Minkpink-Arcadia-Bikini-Top-Bottom.jpg

hollister-black-one-shoulder-suit.jpg

uolaura.jpg

hbz-swimsuit-trends-summer-2019-1553545964.jpg

look-3-007-1554140822.jpg

look-4-007-1-1554146955.jpg

swimwear-trends-2019-276519-1553690339871-product.1200x0c.jpg

swimwear-trends-2019-276519-1557406389548-image.500x0c.jpgswimwear-trends-2019-276519-1557406386978-image.500x0c.jpg

 

Solid-Striped-Ginger-Bikini.jpg