“SHTET I KORRUPTUAR”/ Besa Kokëdhima pas incidentit “nervozohet keq” (FOTO) – AlpeGossip
“SHTET I KORRUPTUAR”/ Besa Kokëdhima pas incidentit “nervozohet keq” (FOTO)

“SHTET I KORRUPTUAR”/ Besa Kokëdhima pas incidentit “nervozohet keq” (FOTO)

Këngërtarja e shumë hiteve Besa Kokëdhima prej kohësh është shkëputur nga skena dhe nuk ka sjellë projekte të reja.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social instagram ku poston foto të ndryshme nga e përditshmja e saj. Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto në instastory ku sqaron e nervozuar çfarë i ka ndodhur pas incidetiti me shtetin.