“SORRË…”/ Sërish debat, Arjola i kthehet Antonelës: O zemër unë jam… Shqiponjë – AlpeGossip
“SORRË…”/ Sërish debat, Arjola i kthehet Antonelës: O zemër unë jam… Shqiponjë

“SORRË…”/ Sërish debat, Arjola i kthehet Antonelës: O zemër unë jam… Shqiponjë

Disa ditë më parë, Arjola Demiri dhe Antonela Berisha, kanë pasur një konflikt me njëra-tjetrën, ndërkohë që debatin e kanë vijuar sërish me fjalë fyese.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” e ka quajtur aktoren e humorit si “sorrë”, ndërkohë që kjo e fundit iu përgjigj me ironi se ishte ‘shqiponjë”

“E ti sorra, u çove e më the edhe ti ma ke prishur të falurën’, tha Antonela, ndërsa gjatë replikës, Arjola Demiraj u shpreh: “O zemër unë jam Shqiponjë”.

Pjesë nga biseda:

Arjola: Moj vajzë, unë nuk të thash që ma ke prishur të falurën më qellim. Unë thash që ti po bërtisje dhe zëri jot ma kë prishur të falurën kur po flisje me Beatrixën. Dhe i thash Sabianit a është e vërtetë, që kur kemi qenë duke u falur Antonela ishte ajo që na e prishi, po ose jo, kaq. Dhe nuk kam thënë që ma ka prish me qëllim sepse ti nuk e dije.

Antonela: Shpjegoje pra, se këtu është problemi, sepse i bie që unë e dija dhe ta kam bërë me qëllim. Kështu e ke thënë o Arjol…

Arjola: Ti, kur flas unë nuk dëgjon por vetëm replikon vazhdimisht. Kur jemi zënë ti më ke akuzuar për zërin e lartë.

Antonela: E ti sorra, u çove e më the edhe ti ma ke prishur të falurën.

Arjola: O zemër unë jam Shqiponjë.

Antonela: Vetëm se të janë thyer të dyja krahët.

Arjola: Nuk e di ti atë, sepse nuk po më shikon me allçi…

Antonela: Flatrat, flatrat.

Arjola: Ndonjë flatër edhe me biem se edhe atyre iu bie ndonjë pendë.

Antonela: Shpjegoje pra, se këtu është problemi, sepse i bie që unë e dija dhe ta kam bërë me qëllim. Kështu e ke thënë o Arjol…