“AJO ËSHTË ARMA…”/ Donaldi komenton Ilirin: Ai gabon pa lidhje fare, merr vesh shumë mirë si funksionon… – AlpeGossip
“AJO ËSHTË ARMA…”/ Donaldi komenton Ilirin: Ai gabon pa lidhje fare, merr vesh shumë mirë si funksionon…

“AJO ËSHTË ARMA…”/ Donaldi komenton Ilirin: Ai gabon pa lidhje fare, merr vesh shumë mirë si funksionon…

Gjatë mbrëmjes së djeshme banorët kanë diskutuar në lidhje me Ilirin, pasi morën vesh se ai kishte pasur një mision nga “Vëllai i Madh” për të ngacmuar disa prej tyre.

Sipas Donaldit, Iliri është një përdorues shumë i mirë situatash.

“Ajo është arma e Ilirit. Ai nuk është supersticioz. Unë nuk mendoj se nga fjala atë e gjen diçka që ai preket aq shumë. Iliri merr vesh shumë mirë si funksionon një reality show”, tha aktori i humorit.

Biseda:

Einxhel: Unë mund të flas, mund të komunikoj edhe me Ilirin dhe Monikën, mund ti kërkoj falje për mënyrën se si kam folur por mendimin nuk e ndërroj

Donaldi: Ai gabon ndonjëherë pa lidhje fare dhe them me vete si mund të gaboj ai ashtu. Ti e shikon që filmohesh me kamera, në qoftë se ke një plan në mendjen tënde pse e flet ashtu. E bukura është që edhe kur të fitosh, të fitosh ndershëm

Dagz: Ai zihet me dikë dhe është On Top. Ti mendon që Iliri është i preferuari se ai po jep ndonjë mesazh të mirë? Ai gjithmonë është duke folur për të tjerët