NGA BURRË NË GRUA/ Caitlyn Jenner fiton sfidën “10 year challenge” në instagram (FOTO) – AlpeGossip
NGA BURRË NË GRUA/ Caitlyn Jenner fiton sfidën “10 year challenge” në instagram (FOTO)

NGA BURRË NË GRUA/ Caitlyn Jenner fiton sfidën “10 year challenge” në instagram (FOTO)

Ditët e fundit ‘Instagrami’ është përfshirë nga një sfidë, ku njerëzit e famshëm ose jo publikojnë foto të dhjetë viteve më parë. Këtë sfidë e ka pranuar edhe babai i motrave të famshme Jenner, Caitlyn Jenner, e cila gjatë viteve ka ndryshuar shumë.

Caitlyn ka bërë ndryshime drastike në pamjen e saj, pasi ajo ka ndryshuar edhe gjini. 10 vite më parë Caitlyn ishte mashkull dhe i martuar me nënën e vajzave të klanit Kardashian-Jenner, Kris Jenner. Më pas në vitin 2015 pas ndarjes nga bashkëshortja, bëri operacione të shumta plastike duke u kthyer në femër.

Sigurisht që Caitlyn është një nga personazhet e njohur me më shumë ndryshime në harkun kohor të dhjetë viteve.