PREJ NJË VITI LARG EKRANIT/ Shikoni sa shumë ka ndryshuar Ledion Liço (FOTO) – AlpeGossip
PREJ NJË VITI LARG EKRANIT/ Shikoni sa shumë ka ndryshuar Ledion Liço (FOTO)

PREJ NJË VITI LARG EKRANIT/ Shikoni sa shumë ka ndryshuar Ledion Liço (FOTO)

Prej më shumë se një viti Ledion Liço i ka munguar ekranit dhe nga rrjetet sociale është zhdukur. Tanimë të vetmet herë kur publiku e ka parë Ledionin është në postimet e Sarës apo videot nga prapaskenat e projekteve.

Vitin e kaluar Ledioni bëri një ndryshim në pamje duke mbajtur një regjim ushqimor dhe ditën e dasmës u shfaq shumë elegant.

Mirëpo moderatori së fundmi është filmuar në prapaskenat e xhirimit të promos së 15-vjetorit të Digitalb dhe në sy ka rënë fakti që ai ka shtuar sërish peshë.

Siç duket Ledioni ka vendosur të mos i kushtojë shumë rëndësi pamjes tani që punon prapa kamerave.