HABIT Jori: Pasi mora pjesë në BBV s’më ka shkruar asnjeri… – AlpeGossip
HABIT Jori: Pasi mora pjesë në BBV s’më ka shkruar asnjeri…

HABIT Jori: Pasi mora pjesë në BBV s’më ka shkruar asnjeri…

Jori Delli ka dhënë një intervistë të shkurtër për “Shqipëria live” teksa ndodhej në ‘afterparty’ e organizuar mbrëmë nga Big Brother VIP. Jori tregoi se për habi pas pjesëmarrjes së saj në reality show nuk ka pasur asnjë propozim për fejesë apo martesë.

Habit Jori: Pasi mora pjesë në BBV s'më ka shkruar asnjeri,

“Kërkesat për fejesë apo martesë janë shtuar?”, e pyeti gazetari. “Jo fare”, u përgjigj Jori.

“Po pse gjithë kjo gocë?”, i tha gazetari. “Jo, jo nuk më ka shkruar asnjeri”, tregoi modelja dhe u shpreh e hapur për të njohur ndonjë djalë shqiptar.