“IKA NË SHKODËR SEPSE…”/ Luizi zbulon arsyen pse nëna e tij nuk ishte prezente në dasmën e tij dhe Kiarës – AlpeGossip
“IKA NË SHKODËR SEPSE…”/ Luizi zbulon arsyen pse nëna e tij nuk ishte prezente në dasmën e tij dhe Kiarës

“IKA NË SHKODËR SEPSE…”/ Luizi zbulon arsyen pse nëna e tij nuk ishte prezente në dasmën e tij dhe Kiarës

Luizi ka dhënë nnjë intervistë të shkurtër për “Shqipëria live” ku ka zbuluar se çfarë bëri pas fitores së BBV. Luizi tregoi se shkoi menjëherë në Shkodër pasi nëna e tij ka qenë e sëmurë gjatë këtyre ditëve.

Luizi zbulon arsyen pse nëna e tij nuk ishte prezente në dasmën e

“Kam ikur tinza në Shkodër, shkova sepse kam pasur nënë paqejf”, deklaroi këngëtari shkodran.

Luizi zbulon arsyen pse nëna e tij nuk ishte prezente në dasmën e

Mesa duket kjo ka qenë edhe arsyeja se pse ajo nuk ishte prezente atë natë në dasmën e cila u mbajt në natën finale, ku Luizi dhe Kiara u kurorëzuan në martesë.

Luizi zbulon arsyen pse nëna e tij nuk ishte prezente në dasmën e