SHKOI NË CLUB PËR T'I MBËSHTETUR/ Robert Berisha u "VJEDH" vëmendjen Ermal dhe Sabri Fejzullahut. Vajzat... (FOTO) - AlpeGossip
SHKOI NË CLUB PËR T’I MBËSHTETUR/ Robert Berisha u “VJEDH” vëmendjen Ermal dhe Sabri Fejzullahut. Vajzat… (FOTO)

SHKOI NË CLUB PËR T’I MBËSHTETUR/ Robert Berisha u “VJEDH” vëmendjen Ermal dhe Sabri Fejzullahut. Vajzat… (FOTO)

Sabri Fejzullahu dhe i biri  i tij Ermal Fejzullahu janë dy këngëtarë të skenës shqiptare që kanë fituar zemrën e të gjithë publikut.

Mbrëmjen e djeshme ata po performonin live në një nga klubet e Tiranës, por për t’i mbështetur e për tu argëtuar kishin me vete edhe një mikun e tyre mjaft të njohur nga publiku.

Bëhet fjalë për Robert Berishën i cili ishte i pranishëm në klub dhe provoi edhe një herë miqësinë e ngushtë me dy këngëtarët e mëdhenj.

Faktin se janë miq e kanë shprehur edhe më herët teksa Roberti tregon përkrahjen e tij për projektet muzikore të Sabri Fejzullahut

apo edhe drekon me Ermalin e me miq të tjerë.

View this post on Instagram

Xhevdet Doda me Xh tfört 🙄

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

Por i ftuar mbrëmjen e djeshme  në club, Robert Berisha tërhoqi vëmendjen e gjithë vajzave që ishin të pranishme duke “vjedhur” pak kështu nga vëmendja për dy këngëtarët e njohur.

Por Ermali e mori sërish “në dorë” situatën duke e prezantuar atë për gjithë publikun dhe sytë e vajzave shndërrisnin.

/AlpeNews.al