“DJEMA… PA SHAKA”/ Ariana Grande ndan me ndjekësit sëmundjen e rëndë të trurit – AlpeGossip
“DJEMA… PA SHAKA”/ Ariana Grande ndan me ndjekësit sëmundjen e rëndë të trurit

“DJEMA… PA SHAKA”/ Ariana Grande ndan me ndjekësit sëmundjen e rëndë të trurit

Është një nga këngëtaret më të suksesshme që po thyen çdo rekord, por Ariana Grande vazhdon ende të ketë trauma nga bombardimi në Manchester.

Së fundmi, ajo ndau me ndjekësit një foto ku tregonte se truri i saj kishte një sëmundje që quhet ‘PSTD’.

Për të gjithë ato që nuk e dinë, ‘PSTD’ është trauma që truri pëson pas stresit dhe të jep makthe, probleme me pagjumësinë, ndryshime kujtese, halucinacione, etj.

“Djema.. pa shaka”, shkruan Ariana në foton ku tregon ndryshimet e një truri të shëndetshëm dhe trurit të saj.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja ndan këtë problem me fansat e saj, por duket se gjendja është përkeqësuar. Kujtojmë se albumi i Ariana-s vazhdon të jetë më i dëgjuari.