Afërdita dhe Jehona Dreshaj tepër seksi në foton e radhës – AlpeGossip
Afërdita dhe Jehona Dreshaj tepër seksi në foton e radhës

Afërdita dhe Jehona Dreshaj tepër seksi në foton e radhës

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj është goxha aktive në rrjete sociale.

Përmes llogarive në rrjetet që posedon, Afërdita vazhdimisht sjell pjesë nga përditshmëria e sajt.

Në bazë të këtyre fotografive vërehet se ajo ka një raport shumë të mirë me motrën e saj, Jehonën me të cilën shihet pothuajse çdo herë bashkë.

Së fundi, ishte Afërdita ajo e cila postoi foto bashkë me Jehonën, e me këtë imazh i ftonte të gjithë t’i ndiqnin ato në llogarinë Snpachat.

Kujtojmë se së fundi Afërdita u fejua me hokeistin çek, Jakub Kindl, ndërsa tani po planifikon edhe martesën.