Miriam Cani zbulon format trupore me bikini dhe ka të njëjtin problem që kemi dhe ne - AlpeGossip
Miriam Cani zbulon format trupore me bikini dhe ka të njëjtin problem që kemi dhe ne

Miriam Cani zbulon format trupore me bikini dhe ka të njëjtin problem që kemi dhe ne

Miriam Cani është një ndër këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun që me ëmbëlsinë dhe zërin e saj të veçantë na ka bërë për vete.

Ndërkohë që të gjithë kanë filluar pushimet dhe kanë nxituar të ndajnë çaste lumturie me fansat e tyre, edhe Miriami duket se nuk ka shpëtuar nga kjo mani.

Si rrallëherë Miriam Cani ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet e veshur me bikini dhe ku bien në sy linjat e saj elegante. Mirëpo me këtë foto Miriami na ka treguar se sa herë që futet në det ka të njëjtin problem si të gjithë ne.

“Dikush që gjithmonë than së ftohti”, ka shkruar Miriami në përshkrimin e fotos.

 

Ndërkohë nuk kanë munguar edhe komentet e fansave të saj të shumtë, të cilët i vënë në dukje Miriamit se është më në formë se kurrë.