Loredana qenka superxheloze për Mozzik dhe s’e merrni me mend çdo të bënte për të (FOTO) – AlpeGossip
Loredana qenka superxheloze për Mozzik dhe s’e merrni me mend çdo të bënte për të (FOTO)

Loredana qenka superxheloze për Mozzik dhe s’e merrni me mend çdo të bënte për të (FOTO)

Një fanse e flaktë e Getinjos bëri një gjest vërtet prekës për të. Vajza nga Rusia me emrin Politoriya, kishte bërë tatuazh emrin e tij dhe ishte reperi ai i cili publikoi videon në Instagram duke shprehur falënderime.

Por nëse një fanse do të kishte bërë të njëjtën gjë për vëllain e Getinjos, Mozzik-un, do ta kishte punën pisk me të dashurën e tij Loredanën.

Kjo e fundit zbuloi se është xheloze kur publikoi një koment përmes të cilit shprehej se nëse do ta kishte bërë një vajzë tatuazh emrin e të dashurit të saj Mozzik, do t’ia kishte hequr me laser.