BJONDJA RUSE JA LYP/ Getinjo e shokon me veprimin (FOTO) - AlpeGossip
BJONDJA RUSE JA LYP/ Getinjo e shokon me veprimin (FOTO)

BJONDJA RUSE JA LYP/ Getinjo e shokon me veprimin (FOTO)

Reperi i njohur Getinjo është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet aociale. Në instagram ai numëron mbi 400 mijë ndjekës dhe vazhdimisht bën postime të ndryshme.

 

Ditën e sotme ai ka postuar një foto me një përshkrim që të lë pa fjalë. “Bjondina vjen mem lyp mu prej rusisë bro qato që nuk du me *i , e rrej që jom homo.” – ka shkruar ai duke treguar si i largon nga vetja vajzat me të cilat nuk do të ketë të bëjë.

Gjithsesi, duket sikur ky postim nuk u prit mirë nga ndjekësit e tij e për këtë arsye është fshirë.