DUKE MJEL DHI NË FSHAT/ Këtë moment të Rudina Dembacaj s’duhet ta humbisni (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
DUKE MJEL DHI NË FSHAT/ Këtë moment të Rudina Dembacaj s’duhet ta humbisni (FOTO+VIDEO)

DUKE MJEL DHI NË FSHAT/ Këtë moment të Rudina Dembacaj s’duhet ta humbisni (FOTO+VIDEO)

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj është kthyer në një ndër personazhet më të komentuara e cila me tipin e saj e drejtpërdrejt dhe batutat e shumta ka bërë për vete publikun.

Rudina është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe nëpërmjet postimeve tregon se pavarësisht se është e njohur dhe ajo bën një jetë të thjesht sit ë gjithë. Së fundmi, aktorja ka udhëtuar në vendlindje dhe ka publikuar një video ku shihet duke mjel një dhi në fshat.

“Nuk ka kënaqësi më të madhe se të mjelësh një dhi. Rudina Dembacaj malësore. Shënkollë 2019”, ka shkruar moderatorja në  videon që është komentuar gjatë.