KEISI HEQ DORË PËRFUNDIMISHT NGA STRESI/ Bën veprimin që të gjithë kishim kohë që e prisnim – AlpeGossip
KEISI HEQ DORË PËRFUNDIMISHT NGA STRESI/ Bën veprimin që të gjithë kishim kohë që e prisnim

KEISI HEQ DORË PËRFUNDIMISHT NGA STRESI/ Bën veprimin që të gjithë kishim kohë që e prisnim

Ndarja e Stresit dhe Keisit ka qenë në vëmendje të mediave gjatë gjithë verës që lamë pas dhe vazhdon të jetë shumë i komentuar çdo veprim i dyshes.

Teksa Stresi tha se e kalon shpejt ndarjen dhe e ka lënë në të shkuarën historinë me Keisin, kjo e fundit la shpresa për rikthim pasi gjatë gjithë kësaj kohe mbante në dorë unazën e fejesës në gishtin e dorës së majtë.

Megjithatë Keisi së fundmi e ka hequr unazën dhe kjo shihet në fotot e fundit që ajo ka postuar në Instagram.

Siç duket bukuroshja ka hequr dorë dhe ka vendosur ta lërë në të shkuarën historinë me Stresin.