“BOLL SE NA HAPËT BARKUN ME FIRMËN E MBATHJEVE”/ Këngëtarja shqiptare kundër kolegeve: Jeni shtuar si milingonat… (FOTO) – AlpeGossip
“BOLL SE NA HAPËT BARKUN ME FIRMËN E MBATHJEVE”/ Këngëtarja shqiptare kundër kolegeve: Jeni shtuar si milingonat… (FOTO)

“BOLL SE NA HAPËT BARKUN ME FIRMËN E MBATHJEVE”/ Këngëtarja shqiptare kundër kolegeve: Jeni shtuar si milingonat… (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Enxhi Nasufi me anë të një postimi në rrjetet sociale ka shpërthyer në ironi ndaj kolegeve të saj.

Ajo ka postuar një video të këngëtares Kimberli Joye dhe performanca e saj duket se e ka emocionuar shumë, aq sa Enxhi e ka shpërndarë këtë video me të gjithë ndjekësit e saj.

“Jam poshtë shtëpisë, ndonjëherë kam qejf të rri disa minuta vetëm në qetësi dhe rastësisht po dëgjoja këtë video. Ky zë! Jam e lodhur aq shumë po kjo më bëri natën kaq të bukur.

Zoti të bekoftë! Më bëre të qaj nga emocionet”, ka shkruar këngëtarja.

Ajo ka ironizuar edhe kolegët, duke bërë krahasimin me këngëtaren amerikane, ndërsa u thotë se janë shtuar si milingonat.

“Dëgjoni! Na janë shtuar këngëtaret si milingonat. Edhe boll na hapët barkun me firmën e mbáthjeve dhe shapkave me gisht që vishni po hapni rylin e fytit e këndoni po keni…”, shkruan ajo.

Deklarata të forta nga këngëtarja, ndërsa mbetet të presim nëse do të ketë ndonjë reagim nga artistët e tjerë.