“DASHURIA E JETËS SIME”/ Rudina Magjistari bën dedikimin romantik për bashkëshortin (FOTO) – AlpeGossip
“DASHURIA E JETËS SIME”/ Rudina Magjistari bën dedikimin romantik për bashkëshortin (FOTO)

“DASHURIA E JETËS SIME”/ Rudina Magjistari bën dedikimin romantik për bashkëshortin (FOTO)

Rudina Mgjagjistari ëshë një nga moderatoret më të sukjsesshme të ekranit. Ajo është martuar me boksierin kosovar dhe të dy kanë një  vajzë të quajtur Mia .

Moderatorja gjithmonë e ka mbajtur jetën private larg syrit mediatik por gjatë sezonit veoror ajo duket se e ka thyer këtë rregull duke publikuar foto të ndryshme me vajzën dhe bashkëshortin.

Ditën e sotme Rudina ka postuar në rrjetin social “Instagram” një foto ku i shpreh edhe dashurin  bashkëshortit.

Dashuria e jetës sime ” shkruan moderatorja krah fotos.