DO I PREFERONI EDHE JU! Këto janë atletet që po fiksojnë gjithnjë e më shumë vajzat VIP (FOTOT) – AlpeGossip
DO I PREFERONI EDHE JU! Këto janë atletet që po fiksojnë gjithnjë e më shumë vajzat VIP (FOTOT)

DO I PREFERONI EDHE JU! Këto janë atletet që po fiksojnë gjithnjë e më shumë vajzat VIP (FOTOT)

Të vishesh bukur dhe të jrsh stil në këtë kohë ku trendet e teja janë “unike” ka një rëndësi për personazhet VIP por jo vetëm pasi shprsh herë prrferojnë që të jenë ndryshe nga të tjerët.

Edhe pse i kemi parë gjithmonë të veshura klasike me taka gjatë një “xhiroje” në Instagramin e tyre kemi vënë re se së fundmi ato janë fiksuar pas atleteve “Nike” me ngjyra të ndryshme.

Kur i shohim të veshura dhe të kombinuara tek personazhet e njohura krijojmë një ide dhe kërkojmë edhe ne që t’i blemë këto atlete.

Atletet “Nike” vajzat e shobizzit kanë zgjedhur t’i kombinojnë në mënyra të ndryshme me xhinse, tuta madje dhe me fustane.

Nëse dhe ju doni një palë si këto atlete duhet t’i hidhni një sy këtyre fotove të sjella nga Alpenews.al të vajzave VIP.