IA BËRI DHURATË VAJZËS PËR DITËLINDJE/ Zbulohet çmimi marramendës i QENIT që bleu Bes Kallaku – AlpeGossip
IA BËRI DHURATË VAJZËS PËR DITËLINDJE/ Zbulohet çmimi marramendës i QENIT që bleu Bes Kallaku

IA BËRI DHURATË VAJZËS PËR DITËLINDJE/ Zbulohet çmimi marramendës i QENIT që bleu Bes Kallaku

Më datën 12 korrik, vajza e e Xhensila Myrtezait dhe Bes Kallakut festoi një vjetorin e lindjes.

Prindërit i organizuan Ajkës një festë përrallore, ku pjesëmarrës përveç familjarëve ishin edhe shumë personazhe të njohur.

Mirëpo ajo që mori vëmendjen e të gjithëve ishte vogëlushja, portreti i së cilës u zbulua për herë të parë.

Por surprizat nuk kanë mbaruar me kaq dhe Besi ka zbuluar në Instagram dhuratën që i ka bërë Ajkës, një qen ngjyrë të murrmë.

Sipas ‘Iconstyle.al’ qeni kushton plot 1500 euro dhe i përket racës së veçantë Ëeimaraner.

Ky qen është përdorur me kohë për gjueti nga familjet me gjak mbretëror dhe njihet si një qen mjaft besnik, miqësor dhe i bindur.

Qentë e kësaj race zakonisht preferohen nga familje me fëmijë të vegjël pasi mësohen me anëtarët e familjes duke u shndërruar në një prej tyre.