PAJTOHET EFI DHE KIARA/ Ja çfarë i shkruajnë njëra-tjetrës – AlpeGossip
PAJTOHET EFI DHE KIARA/ Ja çfarë i shkruajnë njëra-tjetrës

PAJTOHET EFI DHE KIARA/ Ja çfarë i shkruajnë njëra-tjetrës

Efi Dhedhes i ka uruar publikisht Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, duke lënë pas hatërmbetjet me çiftin.

“Shumë urime”, ka komentuar ajo në videon e publikuar nga çifti.

Komentit të saj i ka kthyer përgjigje Kiara duke i shkruar “Shumë faleminderit”.

Pajtohen Efi dhe Kiara, ja çfarë i shkruajnë