Modelet “ULËRIMË”/ Ja kominoshet që mund të veshësh gjithë verën (FOTO) – AlpeGossip
Modelet “ULËRIMË”/ Ja kominoshet që mund të veshësh gjithë verën (FOTO)

Modelet “ULËRIMË”/ Ja kominoshet që mund të veshësh gjithë verën (FOTO)

E kush nuk do të donte që të kishte për të veshur vetëm një gjë e të mos rrinte të lodhej për të kombinuar pjesën e sipërme të veshjes me atë të poshtmen…

Fustanet dhe , në këtë rast, kominoshet, janë këtu pikërisht për t’iu zgjidhur punë por edhe për t’ju bërë të dukeni bukur gjatë gjithë verës…
Janë prerë e qepur në të gjitha modelet, nga më veroret, njëngjyrëshe, me lule…të gjitha!

Ju duhet vetëm të zgjidhni dhe ta vishni pasditeve, paraditeve…Nuk jemi të sigurt nëse është veshja e përshtatshme edhe për në punë por nëse gjeni modelein e duhur mundet që t’ju lejojnë!