PAS TRE MUAJSH LIDHJE/ Çifti i famshëm fejohet në ditën e lindjes së aktores (FOTO) – AlpeGossip
PAS TRE MUAJSH LIDHJE/ Çifti i famshëm fejohet në ditën e lindjes së aktores (FOTO)

PAS TRE MUAJSH LIDHJE/ Çifti i famshëm fejohet në ditën e lindjes së aktores (FOTO)

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra janë në prag martese! Sipas People, çifti janë fejuar rreth një javë më parë në ditëlindjen e saj të 36-të.

Burime pranë dyshes thonë se këngëtari është parë së fundmi në një prej dyqanet e Tiffany në Neë York, ku ka blerë një unazë për partneren e tij.

Ndonëse janë bashkë vetëm prej disa muajsh, çifti thuhet se janë më të lumtur se kurrë.

“Miqtë dhe familja e tij se kanë parë kurrë kështu, kaq të lumtur. Jonas e ka më shumë se seriozisht me të!.”

Aktorja 36-vjeçare nga India dhe këngëtari 25 vjeçar e kanë zyrtarizuar marrëdhënien e tyre pas takimeve me familjet përkatëse, e ndërsa tani janë gati për hapin e madh!