Gjiko sapo dëshmoi se është i dashuri i ëndrrave! Ja super surpriza që i ka bërë Elitës për ditëlindje (VIDEO) - AlpeGossip
Gjiko sapo dëshmoi se është i dashuri i ëndrrave! Ja super surpriza që i ka bërë Elitës për ditëlindje (VIDEO)

Gjiko sapo dëshmoi se është i dashuri i ëndrrave! Ja super surpriza që i ka bërë Elitës për ditëlindje (VIDEO)

Të gjitha femrat do ta donin një të dashur si reperi Gjiko, dhe do të bini dakord për këtë kur të shikoni surprizën që ai ka bërë për të dashurën e tij, Elita Rudi.

Bukuroshja e ekranit shqiptar feston sot 25-vjetorin dhe Gjiko ka menduar t’i bëjë një surprizë romantike në shtëpinë e saj.

Ai e ka mbushur shtëpinë plot me lule, buqeta dhe tullumbace duke habitur kështu partneren, e cila ka filmuar gjithçka për ta ndarë me ndjekësit e saj.

Elita e ka falënderuar më pas Gjikon në mënyrën e vet, përmes disa fjalëve nga zemra në Instagram:

“Ti e di që nuk jam perfekte, por më bën të ndihem perfekte dhe e bukur në çdo mënyrë”.