AS NË RESTORANT AS NË KINEMA/ Lori Hoxha i do takimet në këtë vend (FOTO) – AlpeGossip
AS NË RESTORANT AS NË KINEMA/ Lori Hoxha i do takimet në këtë vend (FOTO)

AS NË RESTORANT AS NË KINEMA/ Lori Hoxha i do takimet në këtë vend (FOTO)

Lori Hoxha është një ndër femrat më seksi të ekranit shqiptar. Jeta e saj private ësjhtë gjithmonë në vëmendjen e mediave. Prej disa kohësh Lori është shpërngulur për të jetuar në Londër për të përfunduar studimet.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka treguar një detaj befasues  që nuk dinim për të.

Duhet të lëmë një takim, po ku? Në “dyqanin” e Lamborginit: ka shkruajtur Lori  krah fotos postuar dhe ne nuk do na shkonte asnjëherë në mendje.