A KENI DASHNORE? Ramushaj Haradinaj përgjigjet publikisht (VIDEO) – AlpeGossip
A KENI DASHNORE? Ramushaj Haradinaj përgjigjet publikisht (VIDEO)

A KENI DASHNORE? Ramushaj Haradinaj përgjigjet publikisht (VIDEO)

Në “Xing me Ermalin” do të jetë një i ftuar shumë special, pikërisht kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj. Do ndjekim një intervistë të rrallë të kryeministrit ku do zbulohen të pathëna e të papritura.

Një ndër to është momenti kur moderatori Ermal Mamaqi e pyet Haradinajn nëse ka dashnore dhe kryeministri afrohet për t’ja treguar.

E ftuar në emision do jetë edhe bashkëshortja e Haradinajt, Anita e cila zbulon sesi ka nisur lidhja me kryeministrin, si ja tregoi familjes etj.

Anita dhe Ramush Haradinaj do të bëhen edhe pjesë e lojërave në emision ku siç e ndiqni në videon e mëposhtme, kryeministri bën një deklaratë që e habit moderatorin.