“S’KA MË TOLERANCË”/ Kiara debaton me Luizin dhe përlotet në oborr: Kush je ti? (VIDEO) – AlpeGossip
“S’KA MË TOLERANCË”/ Kiara debaton me Luizin dhe përlotet në oborr: Kush je ti? (VIDEO)

“S’KA MË TOLERANCË”/ Kiara debaton me Luizin dhe përlotet në oborr: Kush je ti? (VIDEO)

Debati i ashpër mes Kiarës dhe Luizit vijoi për më shumë se një orë dhe e gjitha kjo ndodhi për shkak se Luizi e bllokoi atë në lavaman dhe nuk e la të kalonte.

Kiara e mori Luizin në oborr dhe i tha atij që nuk ka më tolerancë mes tyre, duke shtuar se ai ka kaluar limitet me lojën që bën.

Ajo i kërkoi Luizit që ta respektojë edhe në lojë. Luizi bëri ironi me të, duke thënë që ajo ka karakter të fortë dhe nuk do të dalë keq përpara publikut, nëse do bënte një reagim që nuk duhej.

VIDEO