I BIE LLOTARIA/ Ish-banorja e “Big Brother” gjen tufa me 500 euro poshtë krevatit (FOTO) – AlpeGossip
I BIE LLOTARIA/ Ish-banorja e “Big Brother” gjen tufa me 500 euro poshtë krevatit (FOTO)

I BIE LLOTARIA/ Ish-banorja e “Big Brother” gjen tufa me 500 euro poshtë krevatit (FOTO)

Edhe pse shumë vite kanë kaluar nga përfundimi i eksperiencës së saj në Big Brother, Genta Gjalpi mbetet një prej atyre personazheve që nuk harrohen lehtë dhe ende mbushin titujt e mediave rozë.

Tashmë jemi mësuar të shohim në Instagramin e saj, foto mjaft provokuese ku ekspozon format e saj me bikini, por postimi më i fundit i ka habitur të gjithë.

Në foton që ajo ka ndarë me ndjekësit e saj duket një tufë e vjetër me euro, të cilën sipas saj e kishte gjetur kur po shkundte shtëpinë.

“Çfarë gjeta poshtë krevatit duke shkundur shtëpinë”- ka shkruar Genta.