SUPER SEKSI PAS LINDJES/ Linda Halimi publikon pamjet e trupit të saj dhe… – AlpeGossip
SUPER SEKSI PAS LINDJES/ Linda Halimi publikon pamjet e trupit të saj dhe…

SUPER SEKSI PAS LINDJES/ Linda Halimi publikon pamjet e trupit të saj dhe…

Këngëtarja e njohur Linda Halimi muaj më par u bë nënë por mesa duket ajo ka arritur ta rimarrë veten shumë shpejt.

Pas transformimit të saj në një femër mjaft seksi ajo ka treguar se sërish ia ka dalë të perfeksionohet edhe pas lindjes.

Ajo ka publikuar video të tupit të saj ku duket mjaft elegante e shumë seksi,

/AlpeNews.al