Fotot e fundit të Rihannës me bikini "çmendin" Chris Brown: Do bëja gjithçka për të qenë me të për një natë (FOTO) - AlpeGossip
Fotot e fundit të Rihannës me bikini “çmendin” Chris Brown: Do bëja gjithçka për të qenë me të për një natë (FOTO)

Fotot e fundit të Rihannës me bikini “çmendin” Chris Brown: Do bëja gjithçka për të qenë me të për një natë (FOTO)

Rihannën kohët e fundit e kemi parë me disa kile të tepërta edhe pse ajo ndihet shumë mirë me veten. Edhe pse e lumtur me kilogramët e shtuar, këtë verë Rihanna vendosi që t’i rikthehet stërvitej dhe peshës së saj të dikurshme.

Ajo së fundmi është parë në një plazh me miqtë e saj dhe dukej më në formë se kurrë, me rrobat e banjës që i tregonin barkun e sheshtë dhe kilogramët e hequr. Ky ndryshim i saj është vënë rë menjëherë dhe nga ndjekësit.

Por pikërisht për këtë pamje dhe fotot e fundit të Rihannës i kanë bërë përshtypje edhe ish të dashurit të saj Chris Brown. Burime ekskluzive pranë HollywoodLife kanë treguar se këngëtarit i mungon ende Rihanna dhe format e saj.

Edhe pse Chris Brown dhe Rihanna u ndanë në vitin 2009, Chris ende mendon për të dhe fotot e saj shërbyen si një kujtesë se si trupi i RiRit ka ndryshuar që nga ajo kohë. “Chris mendon se Rihanna duket e mirë gjatë gjithë kohës” ka thënë një burim i afërt me Chris.

” Chris gjithmonë ka qenë i tërhequr nga Rihanna dhe sa më shumë kohë që kalon, ai ia ndjen mungesën dhe e dëshiron akoma më shumë. Duke parë që trupi dhe format e saj janë kaq të përsosura ai do të bënte gjithçka për të qenë me të përsëri, madje edhe për një natë”, ka shtuar burimi.