BEFASON KASTRO ZIZO/ Këngëtari tregon raportin me femrat: Kur e dua dikë gjithmonë… – AlpeGossip
BEFASON KASTRO ZIZO/ Këngëtari tregon raportin me femrat: Kur e dua dikë gjithmonë…

BEFASON KASTRO ZIZO/ Këngëtari tregon raportin me femrat: Kur e dua dikë gjithmonë…

Këngëtari Kastro Zizo këto ditë të nxehta është duke i kaluar me miqtë dhe mikeshat e tij në bregdetin e jugut të vendit.
Në një intervistë për ‘Panorama Plus’ Kastro ka treguar për raportin me femrat por edhe për shpenzimet e kujdesin ndaj fëmijëve.

‘S’kam vuajtur dhe nuk besoj se është momenti se do të filloj të vuaj për të ‘kapur’ një femër. Nëse dua diçka apo dikë gjithmonë e kam” -ka thënë këngëtari.
I pyetur për raportin e tij me paratë artisti ka thënë se së fundmi shpezonë më tepër për gjëra shtëpiake dhe mirëqenie, si dhe është duke kursyer për shkollimin e fëmijëve.