SURPRIZOHET ME DHURATA NGA NDJEKËSIT/ Donald Veshaj ‘xheloz’ ndaj Bora Zemanit (FOTOT) – AlpeGossip
SURPRIZOHET ME DHURATA NGA NDJEKËSIT/ Donald Veshaj ‘xheloz’ ndaj Bora Zemanit (FOTOT)

SURPRIZOHET ME DHURATA NGA NDJEKËSIT/ Donald Veshaj ‘xheloz’ ndaj Bora Zemanit (FOTOT)

Donald Veshaj prej muajsh tanimë është një nga emrat më të përfolur në media dhe portale që pas përfundimit të ‘BBV’. Shumë është spekuluar mbi jetën e tij private pasi me veprimet dhe historitë e tij ka ngjallur kuriozitetin e publikut. Së fundmi, aktori ka nisur dhe emisionin e tij më të ri në Top Channel, ‘Më lër të flas’ së bashku me vëllain e tij Romeon. Dhe në muzikë gjithashtu, Donaldi ka qenë shumë aktiv me prodhime të reja muzikore.

Ditën e djeshme Bora është surprizuar nga fansat e saj, duke marrë disa dhurata të ardhura dhe një parashutë me një pankart, ku duket se mbështetja nga adhuruesit e saj si gjithmonë nuk mungon. Ditën e sotme edhe Donaldi ka marrë disa dhurata nga ndjekësit e tij, por asnjë parashutë e për këtë Donaldi ndihet ‘xheloz’ ndaj Borës.

Surprizohen me dhurata nga ndjekësit, Donald Veshaj 'xheloz' ndajSurprizohen me dhurata nga ndjekësit, Donald Veshaj 'xheloz' ndaj

Para pak ditësh Bora ka qenë e ftuar në puntatën e parë në emisionin “Më lër të flas” me moderator Romeo dhe Donald Veshaj. Gjatë intervistës Bora foli rreth jetës së saj profesionaledhe gjithashtu u shpreh për gjithçka që nuk kishte folur kurrë më parë lidhur me gjithë raportin e saj me Donaldin që prej takimit në ‘Big Brother’. Vetëm pak më parë bukuroshja ka postuar disa foto nga ‘look-u’ i saj i emisionit, ku dhe ka shkruar disa fjalë rreth kësaj interviste.