“JE PLOTËSIM I SHPIRTIT TIM”/ Graciano i bën dhuratën më të bukur Argjirës për ditëlindje – AlpeGossip
“JE PLOTËSIM I SHPIRTIT TIM”/ Graciano i bën dhuratën më të bukur Argjirës për ditëlindje

“JE PLOTËSIM I SHPIRTIT TIM”/ Graciano i bën dhuratën më të bukur Argjirës për ditëlindje

Moderatorja e njohur, Argjira Spanca dhe balerini i njohur, Graciano Tagani, janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit. Ata konfirmuan se janë në një lidhje dashurie pak muaj më parë në emisionin “E Diell” në Top Channel.

Duket se hjërat po rrjedhin shpejt mes tyre pasi blogerja dhe balerini i njohur kanë nisur tashmë dhe bashkëjetesën.

Graciano i bën dhuratën më të bukur Argjirës për

Ndërkohë një ditë më parë, Argjira festoi ditëlindjen dhe mes urimeve të shumta nga miq dhe fansa, nuk kanë munguar as disa fjalë të ëmbla nga balerini.

Ai e ka surprizuar me një festë bashkë me miqtë dhe të afërmit ndërsa i ka dhuruar dhe një makinë.

“Je plotësimi i shpirtit tim”, ka shkruar Graciano duke zbuluar dhe dhuratën që i ka bërë Argjirës.

Graciano i bën dhuratën më të bukur Argjirës për

Graciano i bën dhuratën më të bukur Argjirës për

Graciano i bën dhuratën më të bukur Argjirës për