“MË ERDHI SHUMË KEQ…”/ Graniti flet për largimin e Fifit nga “Big Brother VIP” – AlpeGossip
“MË ERDHI SHUMË KEQ…”/ Graniti flet për largimin e Fifit nga “Big Brother VIP”

“MË ERDHI SHUMË KEQ…”/ Graniti flet për largimin e Fifit nga “Big Brother VIP”

Arbana e pyeti mbrëmjen e sotme Granitin për Fifin dhe ai u shpreh shumë i mërzitur që e la ljën në gjysëm.

“Unë isha jashtë dhe më treguan shokët. Më erdhi shumë keq sepse “Big Brother” ka humbur një lojtar të fortë”, u shpreh Graniti.