PRINDËR PËR HERË TË DYTË/ Çifti i njohur shqiptar jep lajmin e bukur për fansat (FOTO) – AlpeGossip
PRINDËR PËR HERË TË DYTË/ Çifti i njohur shqiptar jep lajmin e bukur për fansat (FOTO)

PRINDËR PËR HERË TË DYTË/ Çifti i njohur shqiptar jep lajmin e bukur për fansat (FOTO)

Milot Llalloshi dhe Erxhina do të bëhen sërish prindër.

Për të gjithë ju që nuk e mbani mend, Miloti është vëllai i këngëtares Edona Llalloshi, me të cilën do të vijë me një duet së shpejti.

Miloti dhe Erxhina kanë dhënë lajmin e bukur për fansat, nëpërmjet një postimi në Instagram.

Ka qenë vetë bashkëshortja e Llalloshit ajo që ka ndarë një fotografi të ëmbël me barkun e rrumbullakosur.

Çifti janë prindër të një djali një vjeç e gjysmë ndërsa nuk dihet gjinia e foshnjës që po presin.

Do të ketë një motër apo vëlla për Priamin?