MUAJ I 4 I SHTATZËNISË/ Bashkëshortja e Kemalit filmohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
MUAJ I 4 I SHTATZËNISË/ Bashkëshortja e Kemalit filmohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

MUAJ I 4 I SHTATZËNISË/ Bashkëshortja e Kemalit filmohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Bashkëshortja e aktorit të njohur turk të njohur me rolin si “Kemali”, Burak Ozcivit, është tashmë në muajin e katërt të shtatzënisë. Çifti janë në pritje të ëmbël të fëmijës së tyre të parë dhe disa ditë më parë zbuluan gjininë e fëmijës, i cili do të jetë një djalë.

Mediat turke kanë publikuar për herë të parë foto të aktores Fahriye Evcen me barkun e rrumbullakosur, e cila edhe pak muajë do të sjellë në jetë fëmijën.

Ajo shfaqet në natyre me disa fëmijë, e veshur me një bluzë të bardhë që i tregon më së miri barkun e rrumbullakosur. Fahriye ka pozuar duke buzëqeshur dhe duke qartë se aktorja ka marrë nurin e shtatzënisë.