MARTESAT GAY/ Njihuni me meshkujt që “lanë gratë” për burrat dhe rastin e parë SHQIPTAR (FOTO) – AlpeGossip
MARTESAT GAY/ Njihuni me meshkujt që “lanë gratë” për burrat dhe rastin e parë SHQIPTAR (FOTO)

MARTESAT GAY/ Njihuni me meshkujt që “lanë gratë” për burrat dhe rastin e parë SHQIPTAR (FOTO)

Ata janë disa nga personazhet më të njohur të ekranit të cilët e kanë pranuar hapur orientimin e tyre  seksual.

Meshkuj të showbizit të huaj pasi pranuan homoseksualitetin vendosën ti jepnin fund beqarisë duke u martuar me patnerët e tyre.

Sot lidhi kurorë moderatori i njohur Mishel Rrena me të dashurin Tian Oliver. Çifti bëri ceremoninë në Londër ,ku të veshur me kostum bën betimet e dashurisë.

Ky është rasti i parë i martesës Gay në showbizin shqiptar i cili duhet thënë se ka shkaktuar shumë polimika në rrjetet sociale.

Redaksia e AlpeNews.al ju  njeh me disa nga martesat më të bujshme homoseksuale në showbizzin e huaj, dhe me rastin e vetëm shqiptar, atë të Mishel Rrenës.

Moderatori Mishel Rrena

 Këngëtari Ricky Martin 

 Këngëtari Elton John

 Aktori Colton Haynes

 Këngëtari Peter Allen

Përgatiti:AlpeNews.al