E cilësojnë si ”Gigi Hadid” shqiptare/ Zbuloni çfarë kërkon Xhesika Berberi te një djalë (FOTO) – AlpeGossip
E cilësojnë si ”Gigi Hadid” shqiptare/ Zbuloni çfarë kërkon Xhesika Berberi te një djalë (FOTO)

E cilësojnë si ”Gigi Hadid” shqiptare/ Zbuloni çfarë kërkon Xhesika Berberi te një djalë (FOTO)

Xhesika Berberi është një nga modelet më në zë, me një karrierë të suksesshme, me famë edhe jashtë Shqipërisë dhe imazh i shumë markave e firmave të njohura. Bukuroshja shqiptare në pyetjet e fansave të saj i është përgjigjur edhe një pyetjeje interesante.

“Çfarë kërkon tek një burrë?”, ka kërkuar ta dijë fansi në fjalë.

“Të ketë zemër të madhe, të më bëjë të lumtur dhe të më vlerësojë për atë që jam e të më japë vëmendje. Të më dojë dhe të jetë i sinqertë e të ketë dëshirë të bëjë qejf, me mua sigurisht”, ka qenë përgjigja e Xhesikës.