Alketa Vejsiu poston këtë foto nga plazhi, por Klaudia Pepa ka diçka për t’i thënë… (FOTO) – AlpeGossip
Alketa Vejsiu poston këtë foto nga plazhi, por Klaudia Pepa ka diçka për t’i thënë… (FOTO)

Alketa Vejsiu poston këtë foto nga plazhi, por Klaudia Pepa ka diçka për t’i thënë… (FOTO)

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të mira shqiptare, shumë e dashur për publikun dhe prej vitesh e kemi parë në televizion të drejtojë emisione të ndryshme. Mirëpo së fundmi nëpërmjet Instagramit të saj na ka treguar që është me pushime dhe duket qartë që po ia kalon më së miri. Alketën rrallëherë mund ta shohim të zhveshur apo të ekspozuar por në imazhin e fundit që ka publikuar nga pushimet e saj në Itali ajo është shfaqur me shumë klas në një jaht e veshur me një fustan veror dhe një kapele.

E siç duket përpos shumë fansave, kjo foto i ka pëlqyer edhe balerinës së njohur Klaudia Pepa e cila i ka bërë disa komplimente duke e quajtur “bukuri, inteligjente dhe me klas”.