“Bjonde dhe me sy blu”/ Ronela publikon FOTON seksi, fansi i vë në dukje të pasmet: Ke b*thë bombë… – AlpeGossip
“Bjonde dhe me sy blu”/ Ronela publikon FOTON seksi, fansi i vë në dukje të pasmet: Ke b*thë bombë…

“Bjonde dhe me sy blu”/ Ronela publikon FOTON seksi, fansi i vë në dukje të pasmet: Ke b*thë bombë…

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare, kjo për arsyen se është tip i hapur dhe e thotë troç çdo gjë.

Ajo së fundmi ka publikuar klipin e saj me titull “Do ta luj” i cili mund të themi se është njëri nga hitet verore.

Ronela Hajati është përfolur për fundshpinën e saj të lakuar, madje e kanë krahasuar edhe me format trupore të Kim Kardashian.

Ajo sot ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku e ka përshkruar me një pjesë nga teksti i këngës “Do ta luj”.

“Po unë jam e mirë,pse s’më don ti mu? Bjonde dhe me sy blu!”, shkruan Ronela krah fotos.

Mirëpo një fans nuk ka ndejtur rehat dhe menjëherë i ka shkruajtur se përveçse është e mirë ka dhe b*thë bombë fare.

Epo nuk ka faj, Ronela ka dalë shumë seksi në foto./AlpeNews.al/