“Shaolin, Sku-sku”, Blunt dhe Real 1 bëjnë ndryshimin që të gjithë e prisnim, zbulojeni…(FOTO) – AlpeGossip
“Shaolin, Sku-sku”, Blunt dhe Real 1 bëjnë ndryshimin që të gjithë e prisnim, zbulojeni…(FOTO)

“Shaolin, Sku-sku”, Blunt dhe Real 1 bëjnë ndryshimin që të gjithë e prisnim, zbulojeni…(FOTO)

Dyshja Blunt dhe Real kanë marrë vëmendjen e publikut dhe kjo pas sherreve të shumta me reperin Gjiko por sidomos edhe për klipin e tyre të fundit me titull “Tululu” i cili u përfol shumë për skenat e nxehta.

Ndërsa së fundmi me videot e postuara në Instastory, dyshja na ka treguar se po xhirojnë klipin e ri teksa janë shfaqur të veshur si mjeshtra të karatesë duke ngrënë sushi.

Çfarë transformimi kanë bërë Blunt dhe Real! Në këto imazhe duket vërtetë si Shaolina.