Luana i tregon Marinës se kush komandon, shihni si “e tall” djali i Ardit Gjebreas (FOTO / VIDEO) – AlpeGossip
Luana i tregon Marinës se kush komandon, shihni si “e tall” djali i Ardit Gjebreas (FOTO / VIDEO)

Luana i tregon Marinës se kush komandon, shihni si “e tall” djali i Ardit Gjebreas (FOTO / VIDEO)

Pasi mbyllën me sukses spektaklet e tyre, motrat Marina dhe Luana Vjollca prej ditësh kanë nisur pushimet dimëorore ne një nga resortet më luksoze të Zvicrës, Saint Moritz. Sigurisht që nuk mund të mungonte dhe bashkëshorti i Marinës, Getoari.

Ata kanë publikuar shumë foto e video nga pushimet e tyre dimërore gjatë darkave apo edhe gjatë skijimit si për të na treguar se po i shijojnë në maksimum.
Por siç duket kampionia e skijimit është Luana dhe këtë e pranon vetë Marina me komentin e saj në videon e fundit të publikuar nga “Lui” në Instagram, ku i shkruan: “zysheee si je?”, që nënkupton se moderatorja seksi është “mjeshtre” në ski.

Luana ia kthen menjëherë komentin duke luajtur rolin e “zyshës” dhe shkruan: “rresht për një”.

Por në listën e shumtë të komenteve ne të intv.al na zyri syri edhe komentin e djalit të Ardit Gjebreas.  Me komentin e tij, Joni është “tallur” disi me Marinën pasi i thotë të mos harrojë pinguinin, si për t’i treguar se është fillestare.

my second day ⛷🏆

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on