Luana qenka pak si shumë kopjace! Shikoni kë imiton ajo (FOTO) – AlpeGossip
Luana qenka pak si shumë kopjace! Shikoni kë imiton ajo (FOTO)

Luana qenka pak si shumë kopjace! Shikoni kë imiton ajo (FOTO)

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.

E kjo vëmendje nuk i erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative.

Një element tjetër që e bën Luanën të jetë pjesë e shkrimeve e diskutimeve janë edhe operacionet e saj plastike të cilat tashmë janë të dukshme, por që ajo vazhdon edhe më tutje t’i mohoi.

E edhe këtë të shtunë moderatorja e “Shiko Kush Luan” tërhoqi vëmendjen e mysafirëve dhe publikut me pamjen e saj e sidomos me fustanin i cili ishte i bukur por edhe provokativ për shkak të modelit të hapur tek pjesa e gjoksit.

E kësaj radhe siç duket Luana nuk ishte “autore” e idesë së veshjes së saj, por zgjodhi qe të kopjoi, duke e bërë këtë nga një blogere franceze.

Për më tepër shikoni fotografitë me poshtë dhe binduni vet…